calendar-icon17 listopada 2023

Gwiazdka dla onkologii

Drodzy Rodzice i Dzieci.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej „Gwizdka dla Onkologii” organizowanej przez wolontariuszy. Celem inicjatywy jest zachęcenie do niesienia pomocy innym, a przede wszystkim uśmiechu na twarzach dzieci.
W przedszkolu organizowana jest zbiórka pomocy rzeczowej dla Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Chcemy podarować dzieciom, które ciężko chorują i zmagają się na co dzień z cierpieniem, gwiazdkę w postaci materiałów plastycznych i nie tylko.
Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy poprzez podarowanie: kredek, mazaków, papieru ksero, farb, bristolu, bibuły, ciastoliny, kleju, kolorowanek itp.
Mile widziane będą też: nowe koce kolorowe rozm. 140/200 i nowe piżamki dla chorych dzieci 3-4-letnich.
Artykuły można składać do dnia 14.12.2023 r. (czwartek) w szatni przedszkola do przygotowanego i oznaczonego pojemnika.

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji!

calendar-icon10 listopada 2023

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Zapraszamy Rodziców dzieci z grup I i VI na uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka, które odbędzie się:
– w grupie I
wychowawcy: Elżbieta Lepiarz, Mariola Kulpińska  dnia 29.11.2023 r. (środa) o godzinie 10:00

– w grupie VI
wychowawcy: Agata Kułaga, Izabela Węziak dnia 30.11.2023 r. (czwartek) o godzinie 10:00

calendar-icon10 listopada 2023

ANDRZEJKI

Informuję, że w dniu 28.11.2023 r. (wtorek) w Publicznym Przedszkolu Nr 3 w Busku – Zdroju, w każdej grupie wiekowej odbędą się zabawy andrzejkowe i słodki poczęstunek.

Mile widziane stroje balowe.

calendar-icon07 listopada 2023

Ogłoszenie

Dnia 09 listopada 2023 r. (czwartek) o godzinie 10:30 w Przedszkolu odbędzie się przedstawienie teatralne pt.: „Cztery mile za piec” w wykonaniu aktorów z krakowskiego teatru „Skrzat”.