Zaśpiewajmy i zagrajmy Dzieciątku kolędę

Święta Bożego Narodzenia to okres wyjątkowy, pełen magii i radości. To czas, w którym spotykamy się w gronie najbliższych, rodziny i przyjaciół.
W tym roku w bożonarodzeniowy nastrój wprowadziły nas dzieci z grupy IV (4-latki) prowadzone przez panie: Marzenę Czaję i Danutę Kulczycką. Gośćmi honorowymi uroczystości, zorganizowanej w dniu 18 grudnia 2014r. byli: Burmistrz Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Pan Waldemar Sikora, Pani Dyrektor Barbara Szostak oraz rodzice przedszkolaków.
Dzieci przygotowały spektakl przeplatany radosnymi kolędami i pastorałkami. W przepięknych strojach góralskich zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalno-instrumentalne. Całość dopełniała świąteczna scenografia. Gorące owacje wzruszonych rodziców, dumnych ze swoich pociech były wyrazem uznania dla małych aktorów. Przy blasku świec wszyscy składali sobie życzenia łamiąc sie opłatkiem. Nie zabrakło też barszczu z uszkami, pysznego makowca, pierniczków i kompotu ze śliwek, przygotowanych przez rodziców.
Było wzruszająco i rodzinnie. Mali artyści zabrali nas w przecudną podróż do Betlejem.

Skip to content