Wycieczka do leśniczówki

7 czerwca  dzieci z grup IV, V i VII  wybrały się na wycieczkę autokarową do leśniczówki koło Solca-Zdroju, należącej do Nadleśnictwa Chmielnik. Głównym celem wyprawy było przybliżenie przedszkolakom środowiska leśnego oraz zapoznanie z wybranymi zwierzętami  i roślinnością tam występującą. Dzieci poznawały  przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Obserwowały las i jego tajemnice. Pani leśnik Ewelina Szymczak oprowadziła wszystkich po ścieżce edukacyjnej i bardzo ciekawie opowiedziała o lesie.  Dużą atrakcją dla dzieci był grill oraz wspólny posiłek na świeżym powietrzu. Apetyt dopisywał, a piękna pogoda sprzyjała relaksowi.  Na zakończenie  wyprawy dzieci pięknie podziękowały za gościnę i wręczyły leśnikom laurki dla Strażników Lasów. Wycieczka do lasu była bardzo udana, a wspomnienia na pewno  na długo pozostaną w naszej pamięci.

Grupa IV

Grupa V