Pasowanie na przedszkolaka w grupie I

„Słońce świeci, wietrzyk wieje,
latek jeszcze mam niewiele.
Nóżką tupnę, w rączki klasnę
jestem przedszkolakiem właśnie!”

Dzisiaj odbyło się bardzo ważne wydarzenie – niczym słońce, wszystkie buzie naszych milusińskich były szczęśliwe oraz rozpromienione, ponieważ odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości. Występując przed publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki przygotowane przez Rodziców. Podczas oficjalnej uroczystości Pani Dyrektor Barbara Szostak  poprzez dotknięcie ramienia ogromną kredką dokonała pasowania.  Rozradowane przedszkolaki rozpoczynają nowy etap w swoim życiu, w którym będą mogły nawiązać wartościowe znajomości z rówieśnikami i razem przeżywać wspólne przygody. Rodziców rozpierała duma, a nasze przedszkole zyskało więcej radości!

„Gdy dzieci są małe, daj im solidne korzenie. Gdy są duże, podaruj im skrzydła.”