Na wykopki czas.

16.09.2016 r. przedszkolaki z grupy IV wraz z paniami A. Kułagą i A. Paśmińską wybrały się do gospodarstwa rolnego Janiny i Włodzimierza Kumorów do Broniny. Dzięki uprzejmości gospodarzy dzieci miały okazję aktywnie uczestniczyć w wykopkach oraz mile spędzić czas w owocowym sadzie. Przedszkolaki wyposażone w koszyczki i wiaderka ochoczo zbierały ziemniaki, mając przy tym wiele frajdy podczas znajdowania ciekawych „ziemniaczanych okazów”. Po ciężkiej pracy przyszedł czas na odpoczynek w sadzie pełnym owoców oraz ognisko, na którym dzieci piekły kiełbaski i ziemniaki. Następnie Pani Jasia pokazała przedszkolakom swój okazały ogród warzywny i opowiedziała wiele ciekawych rzeczy związanych z pracą na polu. Dzięki tej wyprawie dzieci wiele się nauczyły oraz aktywnie i pożytecznie spędziły dzień.