Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla wszystkich pracowników oświaty, o którym  nie zapomniały również dzieci z naszego przedszkola. W imieniu wszystkich przedszkolaków dzieci  grupy III i V, podczas krótkiej uroczystości podziękowały wszystkim Paniom oraz  Pracownikom Przedszkola za codzienną troskę i serce włożone w ich nauczanie, wychowanie i opiekę. Tego dnia padło wiele ciepłych słów oraz życzeń, dzięki czemu dzień wszystkim upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.

Podczas uroczystości nagrodą Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój za szczególne osiągnięcia w pracy wychowawczo-dydaktycznej została uhonorowana nauczycielka Pani Magdalena Prędka. Nagrody Dyrektora Przedszkola otrzymały nauczycielki: Agata Kułaga, Sylwia Pieterwas i Joanna Zoch.