,,Wyruszamy po nowe przygody”

19.06.2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie dzieci 6- letnich . Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i taneczne. W wierszu i piosence pożegnały się
 i podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za wspólnie spędzony czas. Następnie z rąk Pani Dyrektor Barbary Szostak otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Nagrodą za piękne występ były gromkie brawa oraz przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek.

Drodzy Rodzice

Składamy Wam serdeczne podziękowanie za zaangażowanie, wspólne działania na rzecz przedszkola oraz  życzliwość  i wsparcie.

Drogie Dzieci

Wyruszcie w kolejną podróż.,, We  wrześniu szkoła Was powita…”. Życzymy Wam wielu sukcesów, wytrwałości oraz spełnienia marzeń. Bezpiecznych i radosnych wakacji.

Dyrektor Barbara Szostak oraz Panie: Beatka, Anetka i Jola

,,Wyruszamy po nowe przygody”