Pożegnania nadszedł czas – grupa III

19 czerwca w grupie starszaków obyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Przedszkolaki w słowach wierszy i piosenek pożegnały się z przedszkolem oraz całym personelem. Podziękowały najpiękniej jak umiały za cztery lata spędzone w placówce, a na koniec brawurowo zatańczyły Poloneza.
Po części artystycznej każdy przedszkolak odebrał z rąk Pani Dyrektor Barbary Szostak Dyplom ukończenia przedszkola z życzeniami powodzenia na dalszej drodze życia.

Gdy opadły już emocje, wszyscy udali się na przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek, którego główną atrakcją był wielki tort przygotowany przez mamę Maciusia, specjalnie na tę okazję.

Życzmy wszystkim absolwentom, aby następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi.
Drodzy Rodzice, dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zaangażowanie. Bez Waszej pomocy nasze wspólne sukcesy nie byłyby możliwe. Jesteście niezastąpionymi partnerami w edukacji Waszych dzieci.
Dorotka, Asia, Kasia.

Polonez – część I