„W kolędowy czas …”

17.12. 2018 r. z bożonarodzeniowym przesłaniem wystąpiły dzieci 5-letnie z gr. IV pod opieką swoich pań: Marzeny Czai i Danuty Kulczyckiej.
Na zaproszenie Pani Dyrektor Barbary Szostak oraz Przedszkolaków z wychowawczyniami, na uroczystość przybyli: Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój – Pan Waldemar Sikora, Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Nowym Folwarku – Anna Słowak, Krystyna Majcher, Kazimiera Witczak i Wiesława Kopeć oraz Rodzice, rodzeństwo przedszkolaków, Babcie i Dziadkowie, aby wspólnie cieszyć się magicznym czasem.
Po części artystycznej, na świątecznie udekorowanym stole, zapachniało wigilijnymi potrawami. By tradycji stało się zadość, wszyscy złożyli sobie życzenia świąteczne, łamiąc się opłatkiem. Radosna i ciepła atmosfera udzieliła się wszystkim zgromadzonym. Uroczystość zakończyła się wspólnym kolędowaniem .
Serdeczne podziękowania kierujemy do Babci Amelki za pomoc w przygotowaniu kostiumów dla aniołków i do Dziadziusia Nikoli za wspaniały popis wokalny. Dziękujemy również wszystkim Rodzicom, którzy pomagali przy organizacji tegorocznych jasełek. 

 

Skip to content